Menu górne

Foto
Krajobraz w gminie Brańszczyk, fot. Urząd Gminy

Aktualności

MŁODZIEŻOWY TURNIEJ PIŁKARSKI

Data umieszczenia:

Jeden z najpopularniejszych sportów - piłka nożna - uprawiany jest w Gminie Brańszczyk przez wielu młodych ludzi, o czym świadczy zainteresowanie turniejem zorganizowanym w czerwcu przez Gminny Dom Kultury.

Foto

Rok szkolny dobiega końca, a w związku z tym nadchodzi czas na zasłużony odpoczynek i rozrywkę, zwłaszcza w postaci sportu. Dlatego GDK w Brańszczyku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczeństwa, zorganizował dla młodszego pokolenia (do lat 16) kolejny turniej, który odbył się na boisku sportowym usytuowanym za Urzędem Gminy w Brańszczyku.

Konkurowało w nim trzy drużyny, rozgrywając mecze w systemie „każdy z każdym”. Po kilkugodzinnych zmaganiach, sprawiedliwie i z zaangażowaniem sędziowanych przez Instruktora GDK Marka Rozenka wyłoniono zwycięzców turnieju. Klasyfikacja generalna z podliczonych punktów wypadła następująco:

- pierwsze miejsce zajęła drużyna „FC WYSZKÓW” w składzie: Adrian Borkowski, Bartek Karocki, Bartek Stańczyk, Bartłomiej Kryszkiewicz, Dawid Goś, Dominik Pyśk, Norbert Duchnowski, Patryk Farkidejski, Wiktor Młynarski,

- drugie miejsce zajęła drużyna „LAS PALMAS”: Daniel Kalinowski, Michał Laskowski, Łukasz Deluga, Paweł Deluga, Marcin Węgier, Rafał Zawadzki, Karol Abramczyk, Szymon Drobot, Jakub Grabski,

- na trzecim miejscu uplasowała się drużyna „BLACK POWER”, w której grali: Dominik Kowalski, Jakub Wróbel, Filip Zawistowski, Jakub Jechna, Jakub Lipiński, Łukasz Sutkowski, Dominik Laskowski, Sebastian Zalewski, Mariusz Sztorc, Sebastian Świercz, Michał Zdziarstek.


Zwycięskie drużyny otrzymały z rąk sędziego gratulacje, oraz zostały uhonorowane przez niego medalami. Piłka nożna na stałe wpisuje się w sportowy klimat gminy Brańszczyk, gdyż był to kolejny turniej rozegrany w tym roku. Zauważyć można, że doskonale integruje dzieci i młodzież, uczy solidnej i uczciwej rywalizacji, daje możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i możliwości oraz wychowuje w duchu sportowym młode pokolenie.

Foto

Organizatorzy są pełni uznania dla dzieci i młodzieży, która ceni sobie wysiłek fizyczny i dbałość o dobrą kondycję. Składają serdeczne podziękowanie wszystkim zawodnikom za udział w turnieju, życząc wielu kolejnych sukcesów i zwycięstw nie tylko rangi lokalnej, lecz również na wyższych szczeblach tej dziedziny sportowej.

ZAPRASZAMY DO FOTO-GALERII


Opracowanie i fot: Marek Rozenek
GDK BrańszczykStopka

Urząd Gminy w Brańszczyku

ul. Jana Pawła II 45, 07-221 Brańszczyk

tel.: (29) 679-40-40, 679-40-41, 679-40-48
fax: (29) 679-40-40

e-mail: sekretariat@branszczyk.pl
www: http://www.branszczyk.pl

Godziny otwarcia:
URZĄD GMINY W BRAŃSZCZYKU CZYNNY
CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
W GODZINACH OD 8.00 DO 16.00

OD 03.04.2017 ROKU
URZĄD STANU CYWILNEGO I REFERAT DS. OBYWATELSKICH CZYNNY W KAŻDY WTOREK W GODZINACH OD 8.00 DO 17.00

Konto bankowe:
BS Ostów Maz. O/Brańszczyk
29 8923 1063 0500 0710 2005 0002

Biuletyn Informacji Publicznej

http://www.bip.branszczyk.pl

Miedzy Bugiem a Narwią

Lokalna Grupa Działania Równiny Wołomińskiej KRUS

NFOSIGWStatystyka oglądalności strony

Strona oglądana: 660 razy.
© 2006 - 2018 Urząd Gminy Brańszczyk
Zawartość merytoryczna: ANETA MIKOŁAJCZYK, e-mail: aneta.mikolajczyk@branszczyk.pl, tel.: 29 592-93-15
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel.: (22) 818-72-14
Aktualizacja techniczna: INFOSTRONY - MONIKA MILLER, e-mail: monika.sowa@infostrony.pl
Serwis uruchomiono 15 września 2006 r.