Menu górne

Foto
Krajobraz w gminie Brańszczyk, fot. Urząd Gminy

Branżowy Katalog Firm

 Wyszukiwanie 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom mieszkańców, inwestorów, osób odwiedzających Brańszczyk udostępniamy na naszej witrynie Branżowy Katalog Firm prowadzących działalność na terenie gminy.

Czynimy to w celu ułatwienia Państwu dotarcia do poszukiwanego wykonawcy czy sklepu, znalezienia potrzebnego produktu czy usługi. Katalog Firm ma charakter informacyjny, a nie reklamowy. Jednocześnie zastrzegamy, że Urząd Gminy nie ma możliwości oceniania jakości świadczonych usług czy oferowanych produktów przez przedsiębiorców figurujących w Katalogu.

Wpis do Katalogu jest nieodpłatny. Zawartość spisu będzie uzupełniana o nowe branże i firmy wraz z napływaniem kolejnych zgłoszeń.

W chwili obecnej w katalogu znajduje się kilka pierwszych wpisów. Docelowo może w nim być kilkaset rekordów - tyle, ile podmiotów gospodarczych figurujących w ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Wójta Brańszczyka.

Teraz to zależy tylko od Państwa, jak szybko katalog się zapełni.

Osoby prowadzące działalność gospodarczą serdecznie zachęcamy - dzięki zamieszczonej przez Was informacji mogą do Was trafić nowi klienci.

Drodzy mieszkańcy gminy Brańszczyk - zachęcajcie właścicieli firm, z których usług jesteście zadowoleni - do zamieszczania przez nich informacji teleadresowych w naszym katalogu. Dzięki temu wszystkim nam łatwiej będzie do nich dotrzeć.

Jak zgłosić firmę do Branżowego Katalogu Firm.

Kategorie branżowe:Stopka


Statystyka oglądalności strony

Strona oglądana: 5649 razy.
© 2006 - 2012 Urząd Gminy Brańszczyk
Zawartość merytoryczna: KAMIL GINKO, e-mail: kamil.ginko@branszczyk.pl, tel.: (29) 679-40-40
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel.: (22) 818-72-14
Aktualizacja techniczna: INFOSTRONY - MONIKA MILLER, e-mail: monika.sowa@infostrony.pl
Serwis uruchomiono 15 września 2006 r.